Na stronie umieszczone są produkty w rożnej formie realizacji ich zakupu

Jeśli chodzi o drobne przedmioty takie jak stojaki dla zwierzaków itp. oraz elementy dodatkowe to z reguły wygląda to następująco :

W zależności od statusu dostępności produktu zupełnie różny będzie czas realizacji Twojego zamówienia. O statusie każdego przedmiotu możesz dowiedzieć się wchodząc w jego opis rozszerzony klikając na zdjęcie lub tytuł. Niektóre przedmioty nie prezentują statusu dostępności dopóki nie wybierzesz dostępnych opcji na przykład ilości misek, koloru lub opcji nadruku. W przypadku gotowych wyrobów bez możliwości dokonywania zmian status jest pokazywany zaraz po wejściu w opis produktu i z reguły taki produkt wysyłany jest w kolejny dzień roboczy ale zdarza się że może to też być 2-3 dni. Przedmioty z opcją indywidualnej personalizacji, nadrukiem bądź kolorem na zamówienie z reguły będą miały termin realizacji około 7-14 dni.

Dostępne statusy jaki możesz spotkać to :

Dostępny + podana ilość w magazynie ( Zakupiony przedmiot wysłany będzie z reguły w ciągu 24 godzin )
Brak w magazynie – Produkt w stałej sprzedaży ale chwilowo niedostępny ( można zapisać się na powiadomienie o dostępności )
Produkt na zamówienie – Realizacja średnio 10 – 14 dni + czas na wysyłkę ( Nie dotyczy kategorii do domu i półki dla kotów o tym poniżej )

Inna sytuacja jest natomiast jeśli chodzi o przedmioty wymagające dłuższego czasu na realizację jak półki kuchenne, wszelkiego rodzaju szafki które mają status na zamówienie czy najbardziej czasochłonne – sześciokątne półki Hexagony. Jeśli chodzi o taki typ zamówień to najlepiej zadzwonić i wtedy ustalamy to indywidualnie bo wiele czynników ma tutaj znaczenie i trudno jednoznacznie określić czas potrzebny na tego typu zlecenia. Jeśli nie odbieram to znaczy że jest hałas w warsztacie i nie słyszę. Próbuj ponownie albo poczekaj, z pewnością oddzwonię później

Shopping Cart
Scroll to Top