Views: 18

O nasStrona Stylowe Graty jak również działający pod tym szyldem warsztat stolarski jest częścią naszej spółki CMS CENTER która powstała w 2011 roku. W naszej małej spółce każdy robi to co lubi i to w czym czuje się najlepiej. Ja mam na imię Norbert i zajmuję się tą stroną i tym działem naszej firmy, czyli stolarnią i sprzedażą powstałych w niej wyrobów.

Stylowe Graty to nie fabryka. Nie mamy tu rzeszy pracowników i nie robimy tu nic na akord w pośpiechu żeby przeżyć. Z reguły robię wszystko sam. Zamawiając coś dla siebie możesz liczyć na przemyślany fachowy projekt, wysoką jakość wykonania i materiały które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania. To trochę inne miejsce bo tu nie nie tak bardzo chodzi o kasę. Bardziej o to że to co robię musi być dopracowane i tym samym podobać się odbiorcy i oczywiście mnie samemu. To zdecydowany priorytet, … stąd między innymi zdarzają się dłuższe terminy realizacji.

O nas

Wszystko co tutaj widzisz jest efektem mojej pracy. Nie sprzedaje przedmiotów wykonanych przez innych, tylko dokładnie te które powstały w moim warsztacie. Zdjęcia przedstawianych przedmiotów nie zawsze są wybornej jakości ale za to przedstawiają dokładnie to co oferuję bez upiększania i dodawania sztucznego “blasku”. Są niekiedy robione w czasie jak powstają na stole warsztatowym więc warunki i otoczenie nie zawsze sprzyjają dobrej fotografii. Możesz też umówić się i obejrzeć niektóre wyroby  lub to co zamierzasz kupić, jeśli oczywiście mam to coś akurat na stanie bo większość rzeczy które tu powstaje są robione na konkretne indywidualne zamówienie.

Rozejrzyj się po stronie i poszukaj coś dla siebie, a jeśli tego nie ma to po prostu napisz lub zadzwoń.

Postaram się zrobić to czego być może bezowocnie poszukujesz od dawna …

Scroll to Top