Views: 3

Ceramiczne miski dla kota na drewnianej podstawce – Oferta na zamówienie

Wśród oferty prezentowanej na stronie sklepu nie mogło zabraknąć stojaków dla kota z ceramicznymi miskami. Jak wiadomo kot kotu nie równy i są rasy małe, duże i takie sobie, czyli średnie … Oprócz rozmiarów każdy z nich ma inne potrzeby żywieniowe  i tym samym potrzebuje innych misek oraz blatu stojaka na odpowiednio dobranej wysokości . Aby zapewnić różnorodność i możliwość dopasowania misek do rasy Twojego kota, w ofercie sklepu jest kilka  rozmiarów stolików wraz z różnymi rozmiarami ceramicznych misek.

Nie wszystkie rodzaje są zawsze dostępne i wystawione na sklepie, ale poniższa lista ma na celu przybliżenie zakresu możliwości w konfiguracji karmidełka jakie można zamówić dla swojego kociaka.

Stojak podstawka może też być przeznaczony na różną ilość misek.
W ofercie dostępne są stojaki zarówno na jedną miskę, standardowe na dwie lub trzy, dla dwóch kotów na 4, oraz do hodowli na 5 lub 6 misek.

Jeśli jeszcze nie zapoznałeś/aś się z naszą ofertą to może póki obacz to co mamy na sklepie, a jeśli nie znajdziesz tam tego czego szukasz zapraszam tu z powrotem
Oferta na sklepie – Stojaki z miskami dla kota
Oferta na naszym koncie na Allegro – Oferty na Allegro – StyloweGraty

Poniżej lista aktualnie dostępnych misek z ceramiki.

  • Miski ceramiczne białe średnica 11 cm pojemność 220 ml + Stojak wysokość 5, 6, cm
  • Miski szklane bezbarwne – średnica 11 cm pojemność 250 ml. + Stojak 5, 6 ,7 cm
  • Miski ceramiczne ( *kolory1 ) – płaskie średnica 13 cm pojemność 150 ml. + Stojak wysokość 6, 7, 8 cm
  • Miski ceramiczne ( *kolory1 ) – standard średnica 13 cm. pojemność 300 ml + Stojak wysokość 8, 9 cm
  • Miski ceramiczne białe – średnica 14 cm pojemność 300 ml. + Stojak wysokość 9, 10 cm
  • Miski ceramiczne białe – średnica 16 cm pojemność 400 ml. + Stojak wysokość 9, 10, 11, 12 cm

Oprócz wyżej wymienionych są dostępne również miski stalowe o pojemności 220 lub 450 ml.

Sposób wykonania podstawek pod miski to tradycyjna stolarska robota ze zdecydowanym naciskiem na najwyższą jakość wykonania i wykończenia. Zdobyte przez lata sprzedaży tego typu asortymentu pozwoliło mi nabrać doświadczenia i na podstawie swoich obserwacji oraz informacji od klientów powstały stoliki które mają za zadanie być funkcjonalne, dostosowane do każdej rasy kota a przy tym cieszyć oko nawet najbardziej wybrednych klientów. Dodatkowo każdy może indywidualnie dobrać sobie kolory ozdoby oraz nadruk imienia swojego kota który jest gratisowo robiony na życzenie.

Taka jakość możliwa jest dzięki przemyślanemu projektowi, materiałom stosowanym do tego typu przeznaczenia czyli wodoodporna sklejka wysokiej klasy. Specjalne urządzenia wycinające w profesjonalnie otwory pod miski. Montaż na wewnętrzne ukryte elementu łączące ( Nigdzie nie widać żadnych śrub ani gwoździ ) oraz sam proces malowania do którego również używane są preparaty dostosowane do warunków i posiadające jednocześnie certyfikaty bezpieczeństwa w tym również do malowania zabawek.

Jeśli nie widzisz na sklepie takiego stojaka jakiego oczekujesz możesz zamówić go przez poniższy formularz wybierając kolejno dostępne opcje. Nie ma możliwości żeby na półce mieć wszystko co zechce indywidualny klient więc tutaj jest możliwość konfiguracji stojaka z odpowiednimi miskami w dowolnym kolorze rozmiarze i z odpowiednią ilością umieszczonych misek. Trzeba tylko mieć na uwadze ze termin realizacji takiego zlecenia nie dzieje się z dnia na dzień i trzeba trochę poczekać. W najlepszym układzie może to być około tygodnia a w najgorszym do 20 dni. Ale tak realnie średnio wychodzi około dwa tygodnie … Niestety kolejka nie ustępuje ani na chwilę 😉

Shopping Cart
Scroll to Top