fbpx

Szafka na sprzęt Audio HiFi RTV – Możliwość dostosowania

(2 opinie klienta)

800,00 1 .040,00  z Vat

Szafka dostosowana do ciężkich elementów zestawów Hi-Fi Audio z możliwością indywidualnego dostosowania wysokości półek, kolorów itd.

SKU: Brak danych Kategoria: Tag:

Opis

Szafka na sprzęt Audio HiFi RTV – Możliwość dostosowania


Szafka dostosowana wymiarami pod standardowy sprzęt audio. Standardowe rozmiary naniesione są na zdjęciach w galerii. Zdjęcia szafki są tylko przykładem wykonanej akurat w takich rozmiarach ale jak potrzebujesz inne prześwity między półkami to nie ma problemu. Wprowadzimy taką modernizacje bez dodatkowych opłat. Pisz śmiało, w przedziale między 20-30 dni zrobimy szafkę taka jaką chcesz w dowolnych kolorach. Możesz wybrać kolor półek jak również zmienić kolor ramy. Na zdjęciu głównym dąb jasny i rama czarny mat. Paleta dostępnych kolorów w galerii …

MATERIAŁ PÓŁKI :
Podstawowa standardowa półka wykonana jest ze sklejki 15 mm ( lub wzmocnione 30 mm ) Półki standardowe bez wzmocnienia mają przód podcięty na 45 stopni i doklejony jest w tym miejscu rant wzmacniający o szerokości 3 cm, który z jednej strony poprawia efekt wizualny ale głównym jego celem jest wzmocnienie czoła półki. Dzięki temu elementowi półka ma zmniejszoną tendencję do odkształceń. Taka półka z powodzeniem wytrzymuje wzmacniacze które ważą około 15-20 kg. ale jeśli chcesz umieścić na półce stary wzmacniacz lampowy o wadze w przedziale 25 – 35 kg to trzeba wybrać półki wzmacniane. W tej opcji półki podklejone są drugą warstwą sklejki dzięki czemu mają grubość 3 cm i nieporównywalnie większą wytrzymałość. Niestety są dość ciężkie ale coś za coś. W tej opcji nie ma już doklejanego rantu bo nie ma takiej potrzeby i od frontu i z boków półka ma jednolity charakterystyczny dla sklejki design w paski.  Koszt dodatkowych wzmocnień do jednej półki to 50 zł. ( lub cała szafka ze wszystkimi wzmocnionymi półkami 800 zł ) Porównanie półek poniżej

Szafka na sprzęt Audio HiFi RTV - Możliwość dostosowania

Szafka na sprzęt Audio HiFi RTV - Możliwość dostosowania

Szafka na sprzęt Audio HiFi RTV - Możliwość dostosowania

MATERIAŁ RAMA :
Rama to również sklejka 15 mm ale klejona z dwóch części. Patrząc z boku ma 5 cm, natomiast z przodu ma 3 cm. W ramie wykonane są wcięcia w których oparte są wsunięte półki. Żadne inne uchwyty meblowe nie wytrzymałyby wagi takich sprzętów więc zostały zastosowane wpusty dla mocnego oparcia. Rama do złudzenia przypomina metalowy profil i trudno na pierwszy rzut oka odróżnić z czego tak naprawdę została wykonana a wykończenie w czarnym macie dodatkowo potęguje to wrażenie.

MALOWANIE :
Wszystkie elementy naszych wyrobów malowane są bejcami wodnymi lub akrylowymi farbami i lakierami o najmniejszym stopniu toksyczności. Prawie wszystkie używane u nas materiały mają atest do malowania zabawek.

REALIZACJA I WYSYŁKA :
Jak pewnie się domyślasz nie mamy w magazynie wszystkich kolorów półek i ram z odstępami półek na każde życzenie. W związku z powyższym każda zamówiona szafka robiona jest od podstaw według indywidualnych kryteriów i w zależności od ilości aktualnie obsługiwanych zamówień realizacja trwa 3 – 4 tygodnie. Po dokonaniu zakupu otrzymasz z naszego systemu sprzedaży potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z terminem jego wykonania i wysyłki.

Szafka zostanie wysłana w częściach osobno półki osobno ramy. Nie ma problemu z montażem bo szafka połączona jest tylko na śruby konfirmaty po 4 do każdej półki, których nie widać bo są zakryte zaślepkami. Oczywiście dodajemy je wraz z niezbędnymi śrubami.

Przesyłka w opcji wpłata całościowa z góry – Kurier DPD – 50 zł
Przesyłka w opcji zaliczka 40% z góry + 60 %  przy odbiorze – Kurier DPD – 60 zł ( W celu dokonania wpłaty częściowej prosimy o wcześniejszy kontakt )

TERMIN REALIZACJI OKOŁO MIESIĄCA

Informacje dodatkowe

Waga 12 kg
Rodzaj półek

5 półek Standard 1.5 cm + Rant 3 cm + Poprzeczki, 4 półki Standard 1.5 cm + Rant 3 cm, Jedna wzmocniona, Dwie wzmocnione, Trzy wzmocnione, Cztery wzmocnione

2 opinie dla Szafka na sprzęt Audio HiFi RTV – Możliwość dostosowania

  1. Krzysztof Komorowski

    Zamówione elementy szafki po sprzęt audio wykonane zostały perfekcyjnie przez pana stolarza.Polecam

  2. Wojtek Michalski

    W dniu dzisiejszym otrzymałem zamówione szafki pod audio i płyty LP. Stwierdzam, że meble są wykonane bardzo dobrze, dokładnie, zgodnie z projektem, który przekazałem wykonawcy. Bardzo gorąco polecam firmę oraz Pana stolarza. Dziękuje serdecznie , pozdrawiam serdecznie , W.Michalski.

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.