fbpx

Mostek na ścianę z półkami 20 cm x 30 cm – Rozmiar L 2.40 m

150,00 200,00  z Vat

Opis

Każdy zestaw ma różne ceny  w zależności od opcji związanych z malowaniem. Wybierz z listy rozwijanej i zaznacz opcje odpowiednią dla siebie. Trzeba mieć też na uwadze, że nie posiadamy na półce wszystkich rozmiarów w każdym możliwym kolorze więc zamówiony zestaw będziemy tworzyć od podstaw zgodnie z wytycznymi.  Wobec powyższego czas oczekiwania po zamówieniu wynosi w zależności od aktualnie obsługiwanych zamówień około 10-14 dni roboczych + czas na wysyłkę. Na bieżąco wysyłamy informacje o terminach i kolejnych etapach realizacji zamówienia.

Wersja w stanie surowym to gotowy w pełni funkcjonalny produkt oszlifowany i gotowy do ewentualnego malowania (mogę wysłać w częściach lub złożony jak ktoś nie chce malować). Druga wersja obejmuje zestaw pomalowany w dowolnym kolorze i częściowo poskładany. Opcje malowania wybierz na karcie produktu.

Przykładowa paleta kolorów jest w galerii oraz do wyboru z listy, ale jeśli nie widzisz takiego jak chcesz to zapytaj. Coś wymyślimy …
W ofercie mamy zarówno gotowe zestawy jak i osobno pojedyncze części które można dołożyć do zestawu lub skomponować go sobie indywidualnie

Kupując zestaw który teraz oglądasz otrzymasz następujące elementy:

3 półki rozmiar 20 cm x 30 cm (materiał sklejka 15 mm + uchwyty 30 mm)
(półki wzmocnione jednym żebrem od spodu)
+ 20 szczebli – 2 moduły po 10 szczebli

Rozmiary szczebelka w zestawie rozmiar L
długość szczebla 20 cm szerokość 6 cm
Szczeble wykonane są ze sklejki 18 mm.

Długość jednego modułu mostka to około 80 cm
Długość całego zestawu na ścianie z opadem – około 2.40 metra

W każdym zestawie oprócz wymienionych półek i mostków otrzymujesz również kołki rozporowe, oraz odpowiednie wkręty w ilości niezbędnej do zamocowania całego zestawu na ścianie.


Linka do łączenia szczebli ma wytrzymałość 120 kg. Nie występuje zatem możliwość żeby coś pękło, urwało się, albo spadło nawet jak masz kota giganta 😉 … Półki łączone są solidnie i pewnie na wycięte wpusty, a dodatkowo są klejone i skręcane na wkręty. Każdy element zestawu jest szlifowany kilkoma gradacjami papieru a na końcu ma frezowane ranty. Trudno szukać w tym segmencie produktu takiego rodzaju wykończenia. Całość zestawu to solidna stolarska robota bez znamion tandeciarstwa i oszczędnych rozwiązań.


OPCJONALNE MALOWANIE

Opcje wyboru malowania możesz również wybrać na karcie produktu

Sposób malowania może być przeprowadzony na 3 sposoby:
1.) Bejcowanie a następnie lakier bezbarwny wodorozcieńczalny półmat. (pozostawia rysunek drewna)
2.) Farba podkładowa + lakier kryjący z reguły półmat lub w/g ustaleń (farba kryjąca nie uwidacznia faktury drewna)
3.) Naturalny kolor drewna. Zestaw jest olejowany i pokryty woskiem do drewna (pozostawia to piękny rysunek drewna i delikatny jedwabisty połysk)

Używane w produkcji farby i lakiery posiadają stosowne normy bezpieczeństwa. Preferujemy preparaty wodorozcieńczalne w większości posiadające atest do malowania zabawek.

Informacje dodatkowe

Waga 6 kg
Wymiary 50 × 40 × 30 cm
Rodzaj malowania

Bejca + lakier bezbarwny mat, Bejca + lakier bezbarwny połysk, Bez malowania, Farba akrylowa – Kolor kryjący, Naturalny kolor drewna + Lakier bezbarwny, Olejowanie + wosk

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mostek na ścianę z półkami 20 cm x 30 cm – Rozmiar L 2.40 m”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.